Dnia 18 października w warszawskim Hotelu Bristol miała miejsce inauguracja Księgi Stulecia Niepodległości, której głównym sponsorem jest Fundacja Lanckorońskich. Z tej okazji odbyła się debata „Polska w drodze demokracji 1918-2018”, którą poprowadził Zbigniew Gluza, prezes Ośrodka Karta. Dyskusję poprzedziło przemówienie profesora Andrzeja Rottermunda, byłego dyrektora Zamku Królewskiego w Warszawie i prezes Fundacji im. Ciechanowieckich oraz Fundacji Teresy Sahakian. Gośćmi spotkania byli Filip Bajon, profesor Włodzimierz Borodzieja, Janina Ochojska, Andrzej Pągowski i Kazimiera Szczuka.

KSIĘGA inauguracja (5)

Warszawa 18.10.18. Hotel Bristol. Piotr Piniński, prezes Fundacji Lanckorońskich (po środku), rozmawia z Zbigniewem Gluzą (po prawej) prezesem Ośrodka Karta.

Inauguracja Księgi Stulecia Niepodległości.

(od lewej) Piotr Piniński, prezes Fundacji Lanckorońskich, Maria Bliźniak, Dominik Radziwiłł, członek Rady Fundacji Lanckorońskich, profesor Andrzej Rottermund, prezes Fundacji Zbiorów im. Ciechanowieckich oraz Fundacji Teresy Sahakian.

KSIĘGA inauguracja (13)

Dominik Radziwiłł, członek Rady Fundacji Lanckorońskich, (po lewej) rozmawia z Michałem Szułdrzyńskim, zastępcą redaktora naczelnego gazety Rzeczpospolita

ZAPROSZENIE INAUGURACJA KSIĘGI

_okladka+BANDEROLA _Fundacja Lanckoronskich